Kezdőoldal / Hírek / Gujdár Sándor Balatonfüreden

Gujdár Sándor Balatonfüreden

Korábbi huszonötszörös válogatott kapussal bővült egyesületünk edzői stábja. Az UEFA „A” licences szakember már munkához is látott: U 14-es csoportunk felkészítése és az edzői csapat munkájának koordinálása mellett egy kapusiskola beindítását is tervezi a 2015/2016-os évadban.

– Közel kettőszázötven élvonalbeli bajnoki mérkőzés, magyar bajnoki cím és kupagyőzelem a Budapest Honvéd színeiben, világbajnoki részvétel, görögországi légióskodás – aligha szükséges Sándor életpályáját bemutatni a hazai labdarúgást kedvelők számára – méltatta a Balatonfüredi USC (BUSC) új edzőjét Makó István elnök. Egyesületünk Glázer Róbert közreműködésével vette fel a kapcsolatot a számos NB I-es klub szakmai tevékenységében felkészítőként is szerepet vállaló egykori hálóőrrel. – Családommal immár balatonfüredi lakosok vagyunk, a településen kezdtünk vállalkozni feleségemmel, amelynek persze nem egyenes következménye, hogy a helyi utánpótlás-nevelésben is szerephez, feladathoz jussak. Mindehhez kellett Glázer Róberttel való több évtizedes személyes ismeretségünk, jelenlegi munkakapcsolatunk, valamint a BUSC nyitottsága, megkeresése a közös munkára. Rokonszenves számomra a klub felépítése, működési modellje és célkitűzései, amely mellett, szeretnék még tenni a következő futball-generációkért – mondta el honlapunknak Gujdár Sándor.

(BUSC Média; fotó: digisport.hu)