Április elején Balatonfüreden a Forrás Sportpark csarnokában került megrendezésre az U14-es korosztály fedettpályás országos bajnoksága. A versenyen öt lány és két fiú versenyzőnk indult, és végül egy arany- és egy ezüstérmet nyertek játékosaink. A fiú párosok mezőnyében Török Ábel – a pasaréti Tóth Gergely Ágostonnal – országos bajnok lett, a döntőben Somogyi Ábel (Dunakeszi) és Valkusz Márk (Golden Ace) ellen nyertek 3-6 6-1 12-10-re. Serkédi Emese – a TM-es Sávolt Karolinával – szintén döntőt játszott, ám ott 6-1 6-0-ás vereséget szenvedtek a Mihálka Anna – Kálmán Luca (Alfa) párostól. Serkédi Emese tavalyi két országos bajnoki címe után (lány 12-es korosztályban egyéni és páros elsőség) tehát hazai pályán született meg a BUSC történetének harmadik országos bajnoki címe teniszben.